En İyi Müzik Aletleri

Yazı Yazarak Para Kazan

Yazı Yazarak Para Kazan

Yazı Yazarak Para Kazan konusuna geçmeden önce Sanat, kültür ve bilimi konu alan web sitemizde okuyucularımıza en güncel yazıları sunmaktayız. İnsanoğlu var olduğundan beri her zaman bu konularla karşılaşmıştır. İsteyerek veya istemeden de olsa herkes hayatının bir noktasında sanat, kültür ve bilimden etkilenmiştir. Günümüzde çok da öneminin kalmadığı düşünülse bile evlerinizde kullandığınız heykeller, tablolar gibi dekor amaçlı kullanılan birçok ürün bulunmaktadır.

Günümüze kadar gelmiş olan bu eserler bizlere tarihten bir parça niteliğindedir. Bu eserler kültür karmaşasıyla bütünleşerek çeşitli isimlerin yaratıcılığı ile evlerimizi ve hatta bulunduğunuz yerde mimarileri ile dikkat çekmektedir. Sonuç olarak kültür olmadan sanat, sanat olmadan da kültür oluşmuyor. Teknolojinin gelişmesi ile sanat, kültür ve bilim de farklılıklar ortaya çıkmıştır. Bizler de sanatkulturbilim.com olarak sizlere gelişen ve değişen dünyadan kesitleri web sitemizde sunmaktayız.

Yazı Yazarak Para Kazan

yazı yazarak para kazan
yazı yazarak para kazan

Hem ekibimizle hem de sizlerin okuyucular karşısına çıkarmak istediğiniz yazılarınızla farklı düşünceleri ortaya koyabilme şansınız bulunuyor. Yazar olmak isteyen veya yazar adayları için yazı türlerinde bir kısıtlamamız bulunmuyor. Yeter ki bizlerle paylaşmak isteyin. Anı, gezi yazıları, sosyal medya, inceleme yazıları, blog ipuçları, teknoloji, müzik, sinema, dizi, kitap ve hatta bazen psikoloji gibi saymakla bitiremeyeceğimiz sınırsız türler olabilir. Sanatkulturbilim.com olarak sizlerle bir şeyler paylaşmak ve milyonlara ulaştırmak bizler için önemi oldukça büyük. Yazılarda aynı duyguları hisseden, bilgi alışverişi yapan ve kişisel gelişime katkısı olan birden fazla içerik bulabilirsiniz.

Okuyucularımızın hayatlarına kültür, sanat, bilim dokunuşları yaparak bir bütün olabiliyoruz. Hayallerin ve yaratıcılığın birleşerek yazılara aktarıldığı bir içerik sitesiyiz. Yaşam tarzlarını etkileyerek hem okuyucular hem de yazarlara hitap ediyoruz. Kimilerine göre hayatın anlamı sanat ve kültürden geçerken, kimilerine göre de bilimden geçmektedir.

Bizler için önemli olan insanların bu durumlardan nasıl etkilendiğidir. Yaşanılan olayları nasıl kaleme aldığıdır. İşte biz ekibimizle bu sırada devreye giriyoruz. Neden sizler için önemli olan olayları yazarak bizimle paylaşmıyorsunuz? Çok basit birkaç nokta ile sitemizde yazınız yayınlanabilir. Bu kuralları şöyle sıralayabiliriz:
• Öncelikle kopya veya alıntı bir içerik olmamalı, sadece sizin kelimelerinizle yazılmış olmalı ve başka bir dijital platform üzerinden daha önce paylaşılmamış ve paylaşılmayacak yazılar istiyoruz.
• Kelime sınırı olarak en az altı yüz (600) kelime istiyoruz. Bunun sebebi ise altı yüz ( 600 ) kelime altında ki sayfalar bilgi içermeyen sayfa olarak görülür. Aynı zamanda bin iki yüz (1200) kelimeden başlayan makalelerinizi de yayınlıyoruz. Arama motorlarında kelime sayısı, yazıların insanlara ulaşabilmesini etkileyen en önemli kuraldır.

• Site de hiç bir alıntı, kopya veya çalıntı içeriğe yer yok. Yazılarınızı fotoğraflarla, ikonlar ile süslemek isteyebilirsiniz. Bunun için ister site sahibi ile iletişime geçebilir ister free dediğimiz yani telifsiz görseller kullanabilirsiniz.

Nereden telifsiz fotoğraf bulabilirim?

Aslında birçok web sitesi var ancak bizim önerimiz size “freepik” olacaktır. Hem ücretli hem ücretsiz kalite düzeyi üst seviye görseller, fotoğraflar, vektörel çalışmaları, photoshop ve daha birçok zengin içeriğe sahip isterseniz bir göz gezdiriniz.
Bu platform da her insan kendine ait parçaları rahatlıkla bulabilir. Sizler alanınızda uzman olduğunuz bir konuda okuyucularımıza yön verebilirsiniz.

Trend başlıklara hitap ederken aynı zamanda okuyucuların hangi konulara ağırlık verdiklerini, ne istediklerini anlamak yazılar da dikkat edilmesi gereken noktalardır. Makaleniz de etkileyici bir giriş yaparak yazının okunmasında devamlılık sağlayabilirsiniz. Unutmayın ki dikkat çekici olursa devamı da okunacaktır. Özellikle günümüz çağında okumak insanların ilk tercihi değildir. Bu nedenle etkileyici bir başlık ve dikkat çekici bir içerik oluşturmanız oldukça önemlidir.

Beraber aynı eserler veya konular hakkında farklı yorumlarımızı buluşturabiliriz. Bizler için hem sizler hem de düşünceleriniz önemli. Misafir katılımcı topluluğumuza katılarak sık sık makale gönderebilirsiniz. Gönderilen makalelerin özgün içerikli olması ve hiçbir yerde yayınlanmadığı takdir de kabul edebiliyoruz. Her gün çok sayıda makale alıyoruz.

Editörlerimizin incelemesi sonucunda fikirlerin ve düşüncelerin etkileyici olması koşulu ile sizlerle en az iki iş gününde iletişime geçmekteyiz. Sanatkulturbilim.com da paylaşılmasını istediğiniz yazıları Word belgesi olarak gönderebilirsiniz. Yazılarınızın dikkat çekici olması ile yazarlarımızın para kazanmasını da sağlamaktayız.

İlgili Makaleler

Okunma Başına Ödeme Miktarları

Makalelerin okunma başına göre farklı miktarda yazı yazarak para kazanmanız mümkündür.
1000 Okunma = 1 TL
10.000 Okunma = 10 TL
100.000 Okunma = 100 TL
1.000.000 Okunma = 1.000 TL
10.000.000 Okunma = 10.000 TL

Bizlere gönderdiğiniz içerikler editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanmaktadır. Yazılarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu